Hakkımızda

Dijital Geleceğinize Rehberlik Ediyoruz

KretaWeb, 2018’de İstanbul’da başlayıp daha sonra Adana’da faaliyet göstermeye başladı. Misyonumuz, dijital alanda varlığınızı güçlendirmenize yardımcı olmak ve müşterilere yenilikçi çözümler sunmaktır. Küresel bir şirket olarak, farklı sektörlerden müşterilere rekabet avantajı sağlıyor ve teknoloji alanında liderliğimizi sürdürmek için sürekli gelişiyoruz.

Değerlerimiz

Şeffaflık

Burada duman ve aynalar yok. Tüm müşterilerimizle ilişkilerimizde samimi olmaya inanıyoruz. Ne yapacağımızı söyleriz ve sonra söylediğimizi yaparız.

Bütünlük

Dürüstlük ve doğruluğa öncelik veriyor, her zaman güvene dayalı ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Güvenin, tavizsiz standartlarımızı tutarlı bir şekilde koruyarak kazanıldığını biliyoruz.

Basitlik

Uzman olmanın karmaşık görünmek anlamına gelmemesi gerektiğine inanıyoruz. Yaklaşımımızda açık sözlüyüz ve karmaşık görünen şeyleri basitleştirmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Performans

Dijital pazarlama alanında veri olmazsa olmazdır. Ancak biz sadece belirli metriklerle ilgili raporlara erişmekten bahsetmiyoruz. Her kampanyanın gerçek bir iş büyümesine dönüşmesini sağlıyoruz.

KretaWeb Cloud

Bulut Bilişim Sektörünün En Kolay Ve En İyi Altyapısı

Bulut bilişim sektöründe en kolay ve en iyi altyapı arayışında mısınız? Kretaweb hizmetleri, işletmeler için ideal çözümler sunar. Güvenilir ve kullanıcı dostu altyapısıyla, iş süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Kretaweb ile dijital dönüşümünüzü hızlandırın ve rekabet avantajı elde edin.